O mnie

Alicja Bednarowska Flisiak

Nazywam się Alicja Bednarowska-Flisiak. Od wielu lat zajmuję się USG ciąży i badaniami prenatalnymi. Przygodę z nimi rozpoczęłam czternaście lat temu w Pracowni Ultrasonograficznej w Klinice Położnictwa i Ginekologii CMKP w szpitalu im.prof Orłowskiego przy ul Czerniakowskiej w Warszawie. W późniejszym okresie zorganizowałam i rozwinęłam działalność Poradni Prenatalnej w warszawskim oddziale Kliniki Invicta.

Drugim obszarem mojej działalności jest leczeniem trudności w zajściu w ciążę. Od wielu lat pracuję w klinikach leczenia niepłodności wykonując szeroką gamę procedur diagnostycznych i zabiegowych takich jak badanie drożności jajowodów, czy inseminacja domaciczna.

Studia medyczne na I wydz lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie ukończyłam z wyróżnieniem w 1999 r, a państwowy egzamin specjalizacyjny z położnictwa i ginekologii złożyłam w 2009 r. z oceną bardzo dobrą.
Ukończyłam wiele kursów i szkoleń organizowanych przez ISUOG, Fetal Medicine Foundation, PTG.
Posiadam certyfikat FMF (nr 40008) oceny płodu w 11-13 tyg ciąży. W 2021 roku złożyłam egzamin i uzyskałam tytuł androloga klinicznego.

Jestem członkiem wielu towarzystw naukowych polskich (Polskie Towarzystwo Ginekologiczne, Polskie Towarzystwo Medycyny Płodowej, Polskie Towarzystwo Medycyny Rozrodu) i zagranicznych (ISUOG, ESHRE).

Klinika Fertina
Rejestracja telefoniczna: 609 366 732
Adres: ul. Dzika 15 lok CU4, 00-172 Warszawa
Email: fertina@fertina.pl